Icardi ve Oliviera için sakatlık açıklaması

Galatasaray teknik direktörü Okan Buruk, Florya'daki antrenmanda açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 01.12.2022 - 11:40
Son Güncelleme: 01.12.2022 - 13:07

i olup olmadığına yönelik soruyu, "Çok fazla şey yazılıyor. Hiçbir oyuncumuzla ilgili şu an bize gelen net bir teklif yok. Transfer dönemi başladıktan sonra bize de teklif gelebilir, bizden de teklif gidebilir. Bunlar olacak." şeklinde yanıtladı.

Kerem Aktürkoğlu ve Yunus Akgün'ün kendileri için önemli oyuncular olduğunu anlatan Buruk, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Takımın oturma sürecinde gerçek performansını veremeyen oyuncular oldu. Kerem belli maçlarda çıkışını ortaya koydu. Yunus ligin başında çok daha etkiliydi. İkisi de milli oyuncu. Galatasaraylılar için çok önemliler. Galatasaray'a hizmet etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Kerem'e çok güveniyoruz. Yunus'a da aynı şekilde çok güveniyoruz. Yunus ile ilgili çok haber çıkıyor ama bizim için çok değerli. Hazırlık maçları onun için de çok iyi olacak. Yunus'u tekrar kendi performansına getirmemiz gerekiyor. Ben Yunus'a çok güveniyorum. Ondan beklentimiz çok yüksek."

GALATASARAY FİKSTÜR

"Oyuncularımdan çok memnunum"

Okan Buruk, Galatasaray'ın geçen sezonu çok kötü geçirdiğini ve yeni sezona her anlamda yenilenerek girdiğini belirterek, "Bu sürecin sancılı geçeceğini ve bir şekilde eleştirinin olacağını hepimiz biliyoruz. Eleştiriler olacak. Benim için önemli olan sokak. Sosyal medya çok farklı bir yer, sokak çok farklı bir yer. İnsanların sizin hakkınızdaki düşüncesini sokaktan çok net alabiliyorsunuz. Bize hep destek verdiler. Maçlardaki seyirci sayılarına baktığımızda taraftarını mutlu eden, stada çeken bir Galatasaray var. Bunu da son 3 maçta skor olarak da ortaya çıkardı." ifadelerini kullandı.

Buruk, son haftalardaki performanslarını devam ettirmek istediklerini vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı:

"Şimdi de sokakta kimi görsek bir an önce maçların başlamasını istiyor. Takımı bıraktığı yerden seyretmek istiyor. Galatasaray taraftarına bu havayı yaşatmak benim için önemli. Oyuncularımdan çok memnunum. Onlarla burada mutlu bir ortam oluşturduk. Hep destek gördük. Bunun karşılığını vermeye çalışıyoruz. Görevimizin bilincindeyiz. Galatasaray'ın şampiyonluk yolunda en iddialı takımlardan biri olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum. Yeni kadromuzla birlikte şampiyonluk yolunda en iyisini yapacağız. İnşallah sezonun sonu da şampiyonluk olur."

🟡GALATASARAY HABERLERİ🔴

Sayfa Yükleniyor...