"İddialı olmaya çalışacağız"

PTT 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'un teknik direktörü Yücel İldiz, ligdeki her takımın iddialı olduğunu belirterek, "Kim ne kadar iddialı ise biz daha fazla iddialı olmaya çalışacağız" dedi.

NTV Spor 18.07.2013 - 13:23

Adana Demirspor teknik direktörü Yücel İldiz gazetecilerin sorularını yanıtladı. Kampın yoğun geçtiğini dile getiren İldiz, kampın 8. gününe sabah antrenmanı ise başladıklarını ve çalışmalara yoğun tempoda devam ettiklerini söyledi.
     
Kampta önemli çalışmalar yaptıklarını ifade eden İldiz, "Bir yandan antrenman yaparken bir yandan takımın transfer eksikliklerini gidermeye çalışıyoruz. Şu anda her şey yolunda görünüyor. 3 ya da 4 oyuncu daha alacağız, onları da aldıktan sonra ikinci etap çalışmalarından itibaren tamamen lige yönelik çalışmalar yapacağız" diye konuştu.
     
Yeni transfer Mehmet Eren'in de kampa katıldığını anımsatan İldiz, alacakları oyuncuların ikisinin ofansif, diğer ikisinin de defansif olacağını kaydetti.
     
PTT 1. Lig'de inanılmaz takımlar olduğuna dikkati çeken İldiz, "PTT 1. Lig'deki her takım iddialı. Spor Toto Süper Lig'den gelen takımlar tekrar çıkmak adına güzel transferler yapıyorlar. Kim ne kadar iddialr ise biz daha fazla iddialı olmaya çalışacağız. Transferlerimiz bittikten sonra fotoğrafı görünce daha net konuşabilirim. Sonuç olarak baktığınızda Adana Demirspor camiası olarak bizler de bu grupta iddia sahibi olmaya çalışacağız" dedi.

Sayfa Yükleniyor...