"İki takım arasındaki fark ortaya çıktı"

Gaziantep Teknik Direktörü Marius Sumudica, 2-0 yenildikleri Galatasaray maçı sonrası iki takım arasındaki farkın ortaya çıktığını söyledi.

NTV Spor

09.11.2019 - 22:39

Uzun bir aranın ardından Gaziantep'in gol atamamasının nedeninin sorulması üzerine Sumudica, "Kayode ilk yarının sonlarına doüğru ağrı hissetti. Onun yerine alacağım oyuncu yoktu. Muhammed Demir ve Muğdat sakattı. Yedek kulübemde forvet eksiği vardı. O yüzden bugün gol atamadık." yanıtını verdi.

Galatasaray'ın kadrosuna vurgu yapan Rumen çalıştırıcı, "Galatasaray, 6-0'lık yenilginin ardından daha konsantre geldiler. İlk yarı 2 gol yedik. İkinci yarı çıkarken kaybedecek bir şeyimiz yoktu. Baskı yaptık. Üstünlük kurduk. Papi golü atsaydı, farklı olabilirdi. Yapamadık, iki takım arasındaki fark ortaya çıktı." diye konuştu. 

Yenilgiye karşın takımından memnun olduğunu kaydeden Gaziantep Teknik Direktörü Marius Sumudica, "Buraya geldiğimde ilk yarı 20-21 puan almamız lazım demiştim. 11 maç geçti. 6 maçımız daha var. O maçlardan alınacak 18 puan daha var. Takımımdan memnunum. Zamana ihtiyaç var demiştim. Oyuncular alıştılar. Böyle de devam edecekler." ifadelerin ikullandı. 

Sayfa Yükleniyor...