"İki yüzlülük mü?"

Beşiktaş'ın golcü isimlerinden Umut Nayır, Aytemiz Alanyaspor maçı öncesi oynamanın zorluğuna dikkat çekti. Umut Nayır, "Biz burada ölümlere üzülüyoruz ama riyakarlık mı, iki yüzlülük mü? Hayatımıza devam ederken, şehit aileleri acılarını yaşamaya devam ediyor" dedi.

NTV Spor 28.02.2020 - 20:24
Son Güncelleme: 28.02.2020 - 21:27

Alanyaspor maçı öncesi yayıncı BeIN Sports'a açıklamalar yapan Umut Nayır, "Tarifi zor. İşimize devam etmemiz söyleniyor, işimize devam ediyoruz. Soyunma odasında da aynı olaylar konuşuluyor. Ne olmuş, ne bitti, neler oluyor? Hep kafanızda bir soru işareti var. Bir can kaybı var. Gönül isterdi ki keşke onlar kadar içselleştirebilsek. Sonuçta ateş düştüğü yeri yakıyor" dedi.

Asıl üzülenlerin şehit aileleri olduğunu vurgulayan golcü oyuncu, "Biz burada ölümlere üzülüyoruz, konuşuyoruz ama insanın doğasında var. Riyakarlık mı, iki yüzlülük mü? Biz hayatımıza devam ederken, şehit aileleri acılarını yaşamaya devam ediyor. O evin içinde başka bir şey konuşulmuyor. Konsantre olması zor ancak sahaya çıkınca da işimizi yapmamız gerekiyor" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...