İlhan Palut: Kaybetseler bile gurur duyardım

Arabam.com Konyaspor'da teknik direktör İlhan Palut, VavaCars Fatih Karagümrük'le deplasmanda berabere kaldıkları maçın ardından açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 08.01.2023 - 16:23
İlhan Palut: Kaybetseler bile gurur duyardım

Spor Toto 'in 18. haftasında VavaCars Fatih Karagümrük'le deplasmanda 3-3 berabere kalan Arabam.com 'da teknik direktör , ilk düdükten son düdüğe kadar maçı domine eden taraf olduklarını söyledi.

Karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Palut, "Pozitif oynayan Karagümrük'ün son haftalardaki form durumu ve bizim her zaman iyi oynamaya çalışan bir takım olmamız, maç öncesinde iyi futbol vadeden durumlardı. Çok iyi bir zemin ve iklim vardı. Maç önündeki bu vaatler, karşılaşmaya direkt yansıdı." ifadelerini kullandı.

📈SPOR TOTO SÜPER LİG PUAN DURUMU📈

"Oyunu 2-0'dan çevirmişiz, bir kere daha mağlup duruma düşmüşüz ve tekrar beraberliği yakalamışız gibi gözükse de oyunun bütününde ilk düdükten son düdüğe kadar oyunu domine eden, çok pozisyon bulan, 3 gole rağmen pozisyon vermeyen bir Konyaspor vardı." diyen Palut, "Bugün bu oyun sonucunda kaybetsek bile oyuncularımla gurur duyardım. Performansları ve pes etmemeleri adına teşekkür ediyorum. Bir süredir kazanamıyoruz, bizim de kazanmaya ihtiyacımız var. Daha iyisini yapabiliriz. Salı günü itibarıyla da hazırlıklarımıza başlayacağız." değerlendirmesinde bulundu.

SPOR TOTO SÜPER LİG HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...