"İnananlarla yola devam edeceğiz"

Deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a 4-2 mağlup olarak ligin dibine iyice demir atan Mersin İdman Yurdu'nda teknik direktör Hakan Kutlu, milli maç arasında bazı oyuncularla yollarını ayıracaklarını söyledi.

NTV Spor

16.03.2013 - 18:50

Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a farklı mağlup olan Mersin İdmanyurdu'nda teknik direktör Hakan Kutlu, revizyon sinyali verdi.

Kendileri açısından önemli bir maçı kaybettiklerini dile getiren Kutlu, "Göreve geleli 7 gün oldu. Tam olarak takımımızı tanıyabilmiş değiliz. Kırılgan bir futbolcu topluluğumuz var. Milli maç nedeniyle verilecek 15 günlük arada kamp yapacağız. Kampa başlamadan önce bazı arkadaşlarımızla yollarımızı ayırabiliriz. Bu takıma inanan  arkadaşlarla yola devam etmek istiyoruz. Önümüzde 8 maç var ve bu da 24 puan demek. Toplayabildiğimiz kadar puan toplayıp kümede kalırız inşallah" şeklinde konuştu.

Mersin İdmanyurdulu futbolcu Culio da maçın başında yedikleri gollerden sonra oyun düzenlerinin bozulduğunu ve kazanmak için yaptıkları hamlelerin yetersiz kaldığını söyledi.

Sayfa Yükleniyor...