İrfan Can Kahveci: Bazen gollerden önce bu hisler geliyor

Fenerbahçe'nin 4-0'lık Kayserispor galibiyetinin ardından Miha Zajc ve İrfan Can Kahveci, Galatasaray derbisi öncesi gelen üç puanın önemine vurgu yaptı.

NTV Spor 02.04.2022 - 18:20

Süper Lig'de Fenerbahçe, Kayserispor deplasmanından 4-0'lık galibiyetle ayrılırken günü golle süsleyen Miha Zajc ve İrfan Can Kahveci karşılaşmayı değerlendirdi.

Zajc, derbi öncesi üç puanın kendileri adına olumlu olduğunu söylerken "Zor bir maçtı ancak iyi başladık. Bugün takım olarak disiplinliydik ve birçok pozisyon bulduk. Bunun neticesinde pozisyonları gole çevirdik. Milli ara dönüşünde böyle bir galibiyet bizim için mutluluk. Ayrıca derbi öncesi galibiyet, üç puanla hazırlanacak olmak da bizim için olumlu" diye konuştu.

İrfan Can Kahveci: Pası aldığımda golü hissettim

"Derbi öncesi güzel bir oyunla güzel bir galibiyet aldık. Takım olarak iyi bir serüvenimiz var. İnşallah haftaya derbide bunu sürdürürüz. Pası aldığımda hissetmiştim gol olacağını. Bazen gollerden önce bu hisler geliyor. Mutluyum. Ne zamandır bekliyordu eşim bu golü. Arkadaş topu vermedi sevinci yaparken ama soyunma odasında hep birlikte yaptık. Bu gol ona ve doğacak çocuğumuza armağan olsun."

Sayfa Yükleniyor...