Isco'dan 5 yıllık imza

Real Madrid, Isco'nun sözleşnmesini 5 yıl uzattı. İspanyol medyası 25 yaşındaki oyuncunun satın alma opsiyonunun 700 milyon Euro olduğunu yazdı.

NTV Spor 14.09.2017 - 17:33
Isco'dan 5 yıllık imza

, Alarcon ile yeni 5 yıllık sözleşme imzalandığını ve 25 yaşındaki oyuncunun Haziran 2022'ye kadar takımda kalacağını açıkladı.

Eflatun Beyazlılar, transferin detayları hakkında bilgi vermezken; İspanyol basını 25 yaşındaki oyuncunun yılda 6 milyon Euro alacağını yazdı. Basında ayrıca, oyuncunun satın alma opsiyonunun ise 700 milyon Euro olduğu yer aldı.

2013'te Malaga'dan transfer edilen Isco, Madrid'deki 4 yılında 10 büyük kupa kazandı. Oyuncu için Cuma günü basın önünde imza töreni düzenlenecek.

Öte yandan, Real Madrid ile sözleşmesini 2022'ye kadar uzatan diğer bir futbolcu Marcelo, düzenlediği basın toplantısında, "Real Madrid tarihine geçmek çok büyük bir onur. Burada olduğum için kendimi şanslı hissediyorum." dedi.

Real Madrid'deki eski takım arkadaşı Roberto Carlos'un kendisine çok yardım ettiğini ve uyumunu kolaylaştırdığını söyleyen Marcelo, "Bir futbolcunun kendi yerini doldurmak için gelen bir futbolcuya yardım etmesi çok nadir bir şey. Onun yerini almaya gelmişken o bana çok yardım etti." şeklinde konuştu. Brezilyalı futbolcu ayrıca teknik direktör Zinedine Zidane ile bakışarak bile anlaşabildiğini ifade etti.

Marcelo son olarak kariyerindeki en büyük eksiğin Brezilya Milli Takımı ile Dünya Kupası kazanmak olduğunu vurgulayarak, "Umarım gelecek yıl bunu başarırım." diye ekledi.

Sayfa Yükleniyor...