İsmail Kartal: 8 maçın 8'ini de kazanıp şampiyon olmak istiyoruz

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Süper Lig'deki kalan 8 maçı kazanıp şampiyon olmak istediklerini söyledi. Kartal, "Her oynayacağımız maça en iyi şekilde hazırlanıp yolumuza devam etmek istiyoruz." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 03.04.2024 - 19:57
İsmail Kartal: 8 maçın 8'ini de kazanıp şampiyon olmak istiyoruz

Trendyol 'in 31. haftasında , sahasında Adana Demirspor'u konuk edecek.

Karşılaşma öncesinde Fenerbahçe Teknik Direktörü açıklamalarda bulundu.

İsmail Kartal açıklamasında, "Son oynadığımız Trabzonspor maçında yaşadıklarımız ve bize yaşatılanlar ortada. Buna rağmen camiamız ve taraftarlarımızla bir bütük olduk. İyi durumdayız. Moral ve motivasyon olarak iyiyiz. Önümüzde 8 maçımız var, 8 maçın 8'ini de kazanıp şampiyon olmak istiyoruz. Bazı oyuncularımız ilk defa böyle bir olayla karşı karşıya kaldıklarını anlattılar. Moralleri bozuktu. Onlarla konuştuk. Türkiye'de istemememize rağmen bunların olduğunu anlattık. Önümüzdeki maçlara odaklanıp Avrupa ve lig maçlarına konsantre olup yolumuza devam etmemiz gerketiğin söyledik. Birlik beraberlik içersinde bir bütünlük sağlandı. Her oynayacağımız maça en iyi şekilde hazırlanıp yolumuza devam etmek istiyoruz." dedi.

Fenerbahçe'nin dün gerçeleştirilen olağanüstü genel kuruluna ilişkinse İsmail Kartal şunları söyledi, "Başkanımız ve yönetim kurulumuz genel kurul üyelerinden bir yetki istemek için davet ettiler. Burada başkanımızın çağrısına çok olumlu bir reaksiyon verdi genel kurul üyeleri. Bundan sonra başkanımız ve yönetim kurulunun, yetkileri en iyi şekilde değerlendireceğini düşünyorum."

Sayfa Yükleniyor...