İsmail Kartal: "İstediğimiz sonucu alarak evimize dönmek istiyoruz"

Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Sivasspor maçından 3 puanla ayrılmak istediklerini söyledi. Kartal, "Bugün benim takımımın ve bizim oyuncularımızın ellerinden gelenin en iyisini yapacağını düşünüyorum. Sivasspor da çok iyi bir takım. Elimizden gelenin en iyisini yapıp yolumuza devam etmek istiyoruz." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 22.04.2024 - 19:37
İsmail Kartal: "İstediğimiz sonucu alarak evimize dönmek istiyoruz"

Trendyol 'in 33. haftasında , deplasmanda Sivasspor'la karşılaşacak.

Mücadele öncesinde sarı-lacivertli takımın teknik direktörü açıklamalarda bulundu.

Sivasspor karşılaşmasına ilişkin İsmail Kartal, "Çok yoğun bir maçtan çıktık, buna rağmen oyuncularımızla Sivasspor'u çok iyi analiz ettik. Hep beraber neler yapabileceğimizi, Sivasspor'un güçlü yönlerini tespit ettik. Oyuncularımla birlikte bu maça kadar en iyi şekilde hazırlanabildiğimizi düşünüyorum. Biz çok kaliteli bir takımız. Kaliteli ve karakterli oyunculara sahibim. Hepsiyle de gurur duyuyorum. Bugün benim takımımın ve bizim oyuncularımızın ellerinden gelenin en iyisini yapacağını düşünüyorum. Sivasspor da çok iyi bir takım. Elimizden gelenin en iyisini yapıp yolumuza devam etmek istiyoruz." dedi.

İsmail Kartal sözlerini şöyle tamamladı, "Sezon başından beri her şey çok açık ve net. Çok şeffaf bir şekilde karşılıklı diyaloglarımız var ve çok iyi antrenmanlar yapıyoruz. Oyuncularıma çok güvenen bir teknik direktörüm. Takımımıza çok güveniyorum. Oyuncularım elinden gelenin en iyisini yapıp istediğimiz sonucu alarak evimize dönmek istiyoruz."

Sayfa Yükleniyor...