İspanya maçının kadrosu belli oldu

2013 Kadınlar Avrupa Futbol Şampiyonası elemelerinde İspanya ile karşılaşacak olan A Milli Takım'ın aday kadrosu belli oldu.

NTV Spor 14.06.2012 - 18:29

Deplasmanda İspanya ile karşılaşacak Milli Takım'ın aday kadrosu açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, milli takımın 2. Grup'taki 8. maçında 21 Haziran Perşembe günü deplasmanda İspanya ile karşı karşıya geleceği belirtilirken, teknik direktör Nur Mustafa Gülen tarafından belirlenen aday kadroya şu isimlerin çağrıldığı kaydedildi:

Songül Ece (Adana İdmanyurdu), Didem Karagenç, Tuğba Karataş (Gazi Üniversitesi Kızılcahamam MNT Spor), Selda Akgöz (Fomget Gençlik ve Spor), Çiğdem Belci, Yağmur Uraz, Seval Kıraç, Sevinç Çorlu, Damla Demirdön, Reyhan Şeker, Merve Aladağ (Ataşehir Belediyespor), Emine Ecem Esen (Çamlıcaspor), Eda Karataş (Marmara Üniversitesi), Fatma Şahin, Sevgi Çınar (Konak Belediyespor), Cansu Yağ, Esra Erol, Eylül Elgalp, Filiz İşikırık (Lüleburgaz 39), Elif Deniz (Karadeniz Ereğlispor).

Millilerin, İspanya maçı öncesi 16 Haziran Cumartesi günü TFF Beylerbeyi Tesisleri'nde toplanacağı, çalışmalarını ise TFF Riva Tesisleri'nde sürdüreceği aktarıldı.

Almanya, İspanya, Romanya, İsviçre ve Kazakistan'ın da bulunduğu 2. Grup'taki 7 maçında, 1 beraberlik ile 6 yenilgi alan milli takım, 1 puanla son sırada bulunuyor.

Sayfa Yükleniyor...