Isparta'da kongre kararı

Ispartaspor'da yönetim kurulu, görevi bırakmak için kongre kararı aldı.

NTV Spor 22.09.2010 - 16:01

Spor Toto 3. Lig 2. Grup'ta mücadele eden Ispartaspor'da yönetim kurulu kongre kararı aldı.

Ispartaspor Basın Sözcüsü Mustafa Yavuz Öz, Ispartaspor'un Afyonkarahisarspor ile yaptığı karşılaşma sırasında taraftarın yönetimi istifaya çağırdığını ve maddi destekte bulunan Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'a yönelik kötü tezahüratlarda bulunduğunu anımsattı.  Yaşanan bu olaylar nedeniyle görevi bırakmaya karar verdiklerini söyleyen Öz, bu doğrultuda kongre kararı aldıklarını bildirdi.

Kongrenin 8 Ekimde yapılacağını belirten Mustafa Yavuz Öz, çoğunluk sağlanmadığı takdirde ikinci toplantının 15 Ekimde gerçekleştirileceğini kaydetti.

Ispartaspor'un zor şartlar altında mücadele ettiğini, ancak bunu taraftara anlatamadıklarını ifade eden Öz, "Her türlü olumsuzluğa karşı direnmeye çalıştık. Ispartaspor'a bizden daha iyi sahip çıkacağına inandığımız biri olsaydı hiç düşünmeden devrederdik ama olmadı. Bugün Ispartaspor'a en büyük desteği veren Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın da maçta hak etmediği laflarla karşılaştı. Böyle bir durumda görevi daha fazla yürütmemiz imkansızdı. Biz de kongre kararı aldık" diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...