Süper Lig ekibi İstanbulspor, Türkiye Futbol Federasyonu seçim süreci ve yönetime olan tepkileriyle alakalı yeni açıklama yayınladı.
İstanbulspor'un "Gün bugündür" başlıklı açıklamasında; "Kamuoyunun malumu olduğu üzere İstanbulspor A.Ş. delegeleri olarak bizler mevcut TFF Başkanının tek aday olarak girdiği ve seçildiği her iki genel kurulda, boş oy kullanmak suretiyle süregelen tepkimizi daha seçim zamanından başlayarak gösterdiğimiz gibi, bu duruşumuzu bulunduğumuz her ortamda TFF Başkanını istifaya davet ederek devam ettirmekteyiz." denildi.
İstanbulspor'un açıklamasının tamamı;
GÜN BUGÜNDÜR!
— İstanbulspor A.Ş. (@istanbulspor) April 17, 2024
Kamuoyunun malumu olduğu üzere İstanbulspor A.Ş. delegeleri olarak bizler mevcut TFF Başkanının tek aday olarak girdiği ve seçildiği her iki genel kurulda, boş oy kullanmak suretiyle süregelen tepkimizi daha seçim zamanından başlayarak gösterdiğimiz gibi, bu… pic.twitter.com/CVhkX14bpy