"Jorge Jesus, Brezilya'yı istiyor"

Portekiz'in Record gazetesi, Jorge Jesus'un Brezilya'ya dönmek istediğini, hatta Atletico Mineiro ile görüştüğünü öne sürdü. Sarı-lacivertli kaynaklar ise ortada sorun olmadığını, Jesus'la sezon sonu yeni sözleşme konusunda görüşeceklerini açıkladı.

NTV Spor 23.09.2022 - 07:29
"Jorge Jesus, Brezilya'yı istiyor"
Anadolu Ajansı

Sözcü gazetesinin haberine göre; 'nin üzerindeki ölü toprağını atan, camiayı şampiyonluk rotasına sokan 'la ilgili, ülkesi Portekiz'de çıkan bir haber keyifleri kaçırdı. Record gazetesi, tecrübeli teknik adamın Brezilya'ya dönmmek istediğini öne sürdü. Bu gazete, Jesus'un Fenerbahçe'yle görüştüğünü doğrulayan ilk kaynaklardan biriydi. Haberde, Sarı-Lacivertliler'de mutlu olmayan Jorge Jesus'un yeniden Brezilya'da çalışmak istediği ve Brezilya'ya giderek ile görüşmelerde bulunduğu ifade edildi.

Şampiyonluğa odaklandı
Buna karşın Fenerbahçe cephesi, Jorge Jesus'un mutsuz olduğu iddiasına karşı çıkıyor. Edinilen bilgilere göre lige verilen arada Brezilya'ya ailesiyle vakit geçirmek için giden ve İstanbul'a döndüğü belirtilen tecrübeli çalıştırıcının, sadece şampiyonluğa odaklandığı ifade edilliyor. Portekizli çalıştırıcının, ile de ilişktisinin çok iyi olduğu vurgulanıyor. Ayrıca, Fenerbahmçe'nin Jesus'u bırakmayı düşünmediği ve yeni sözleşme imzalamak için görüşüleceği kaydediliyor.

Sayfa Yükleniyor...