Jorge Jesus’tan Fenerbahçe’ye 100 milyon Euro!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, 7 yıldız futbolcunun değerini katlayacak. Fernandes, Dias ve Nunez gibi isimleri dünya futboluna kazandıran Jesus’un yeni hedefi Fenerbahçe'deki futbolcuları vitrine çıkarmak.

NTV Spor 26.09.2022 - 15:21
Jorge Jesus’tan Fenerbahçe’ye 100 milyon Euro!
Anadolu Ajansı

Sözcü gazetesinin haberine göre; Teknik Direktörü 'un CV'sinde yetenekli isimleri dünya yıldızı yapmak da var… Jesus, yakın zamanda Bruno Fernandes, Ruben Dias ve Darwin Nunez gibi isimlerin gelişiminde önemli rol oynamış ve dünya futboluna kazandırmıştı.

Portekizli hoca, Fenerbahçe'de değerini katlayacak isimleri belirledi. , Ferdi Kadıoğlu, , , , Arda ve ön plana çıkan futbolcular.

KASA DOLUP TAŞACAK
Yaş ortalaması 23 olan 7 futbolcuyu İngiltere ve İtalya olmak üzere birçok Avrupa devlerinin scout ekibi yakından izliyor. Jesus, 7 futbolcunun toplam değerlerini en az 100 milyon Euro seviyesine yükseltmeyi hedefliyor. Sarı-lacivertli yönetim de gelen teklifleri bu baremde değerlendirip kulüp kasasını doldurmayı planlıyor. Değerini katlayacak olan bu 7 futbolcunun Jesus'un ilk 11'inin de değişmez isimleri olması bekleniyor.

Sayfa Yükleniyor...