Jose Mourinho'nun Kim Min Jae üzüntüsü! Transfere 5 milyon Euro'luk engel

Roma Teknik Direktörü Jose Mourinho, Tottenham'ı çalıştırırken Kim Min Jae'yi transfer etmeye çalıştıklarını ancak o dönem bütçelerinin yetmediğini açıkladı.

NTV Spor 28.01.2023 - 18:00
Son Güncelleme: 29.01.2023 - 17:56
Jose Mourinho'nun Kim Min Jae üzüntüsü! Ellerinden kaçırdı

Teknik Direktörü , 'yi ellerinden kaçırdıklarını ve bu yüzden üzüldüğünü açıkladı.

Portekizli çalıştırıcı, Tottenham Hotspur'u çalıştırırken Kim Min Jae için BJ Guoan'a 5 milyon Euro'luk teklif yaptıklarını ancak yeşil sarılı ekibin 10 milyon Euro istediğini söyledi. Mourinho o dönemi şöyle açıkladı: "Tottenham'dayken Kim Min Jae'nin transfer edilmesini istedim. Hatta görüntülü konuştuk. 5 milyon Euro teklif etmiştik, 10 milyon Euro istediler. Tottenham o dönem bunu ödeyemedi ve bakın şimdi Kim nerede? En üst seviyeye çıktı."

HABERLERİ

Kim Min Jae Fenerbahçe tarihine geçti

Vitor Pereira'nın isteğiyle 2021-22 sezonu başında BJ Guoan'dan Fenerbahçe'ye 3 milyon Euro transfer olan Kim Min Jae, sarı lacivertlilerde bir sezon forma giydi.

Fenerbahçe'de gösterdiği performansla Avrupa devlerinin dikkatini çeken Güney Koreli savunma oyuncusu 18 milyon Euro'luk bonservis bedeli ile İtalya'nın en büyük kulüplerinden 'ye transfer oldu. Bu transfer Fenerbahçe'nin tarihindeki en pahalı satışlarından biri oldu.

İtalyan ekibinde hemen as kadronun önemli oyuncularından olan Kim min Jae bu sezon 25 maçta forma giydi ve 2 gol kaydetti.

➡ SERIE A HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...