Jose Sosa: Hedefimiz şampiyonluk

Fenerbahçeli Jose Sosa, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Hedeflerinin şampiyonluk olduğunu söyleyen Arjantin,i Emre Belözoğlu'nun gelişiyle ilgili olarak da "Takıma katkısı çok olacaktır" dedi.

NTV Spor 16.04.2021 - 17:38
Jose Sosa: Hedefimiz şampiyonluk

"Geçen haftayı üç puanla bitirmek bizim için önemliydi" diyen , "Bu maça kadar yaptığımız hataları daha iyiye çevirmek için zamanımız vardı. 'de beklentiler sürekli aynıdır. Öncesi ve sonrası diye bir şey diyemeyeceğim. Fenerbahçe gibi bir kulübün hedefleri her zaman şampiyonluktur" dedi.

Fenerbahçe'nin son iki maçta daha fazla topa sahip olduğu ve yeni yorumu üzerine Arjantinli şöyle konuştu:

"Biz oyuncular teknik heyetlerin yaptığı kadar çok ince deetaylı analizlerde bulunamıyoruz. Onlar yaptığı analizlerle bu çıkarımları bize iletiyorlar. Sahada beklentileri göstermeye çalışıyoruz. Çok kaliteli bir takıma sahibiz ve bu kadroyla birlikte kazanmaya çalışıyoruz.

Bulunduğum her takımda bütün teknik antrenörlerle saygı çerçeverisinde çalıştım. Eski antrenör ve yeni antrenör karşılaştırmasında bulunmak istemiyorum. Tabii ki de Emre benim için çok önemli bir şahsiyet. Buraya gelişimde aktif rol oynadı. Kendisi çok tecrübeli. Bu ligi çok iyi bilen bir insan. Onun için de en iyisini diliyorum. Onun katkısı çok olacaktır."

Başakşehir ile oynayacakları maç ve geleceği ile ilgili sorularını ise tecrübeli futbolcu, "Bütün rakiplere karşı zaten saygılıyız ve onları çok ciddiye alıyoruz. Önümüzdreki rakip de geçen senenin şampiyonu. Ona göre analizlerimizi yapacağız ve onları ciddiye alarak oynayacağız. 

Gelecekle ilgili ise şu an için hiçbir fikrim yok. Daha uzun süreler oynayan bir çok kaliteli iyi oyuncular da var. Sene sene bakmaktan yanayım. O yüzden şimdiden bir şey diyemeyeceğim." diye yanıtladı. 

Sayfa Yükleniyor...