Juan Mata ve Bruno Fernandes, David De Gea'yla ortak oldu

Galatasaray'dan Juan Mata ve Manchester United'dan Bruno Fernandes, David De Gea'nın sahibi olduğu espor takımı Rebels Gaming'den hisse alarak yatırımcı oldu.

NTV Spor 11.10.2022 - 18:40
Son Güncelleme: 12.10.2022 - 01:16
Juan Mata ve Bruno Fernandes, David De Gea'yla ortak oldu
Sosyal Medya

Manchester United'ın İspanyol kalecisi David De Gea'nın espor takımının internet sitesi üzerinden takımın yeni yatırımcıları duyuruldu.

Açıklamada, Galatasaraylı ve David De Gea'nın takım arkadaşı 'in Rebels Gaming'in yeni hissedarları olduğu belirtildi.

David De Gea konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "İki harika meslektaşım ve her şeyden önce dostlarımın ortak olmasından dolayı çok mutluyum. Her ikisinin de espora pozitif değerler kazandıracağını biliyorum." dedi.

HABERLERİ

Juan Mata ise yeni ortaklıkla ilgili şunları söyledi, "Bu maceranın bir parçası olmaktan çok mutluyum ve bunu David De Gea ile yaptığım için daha çok heyecanlıyım. Burası benim için yeni bir dünya ve bu sektörü gerçekten öğrenmek istiyorum."

Bruno Fernandes ise açıklamasında, ", rekabet etmenin yeni bir yolu ve bu beni motive ediyor. David'in, Rebels'in maçlarını takip ettiğini ve keyif aldığını görüyordum. Şimdi bu projenin bir parçası olarak onunla birlikte olacağım için çok mutluyum" ifadelerini kullandı.

Rebels Gaming, geçtiğimiz yılın kasım ayında David De Gea'nın yatırımıyla kuruldu.

Sayfa Yükleniyor...