Kasımpaşalı Bahoken anlattı: Otel gözlerimin önünde çöktü, hayatımın korkusunu yaşadım

Kasımpaşa'nın Kamerunlu golcüsü Stéphane Bahoken, Fransa basınınına Türkiye'de yaşanan depremle ilgili konuştu. Şok yaşadığını söyleyen Bahoken, "Otel gözlerimin önünde çöktü" dedi.

NTV Spor 07.02.2023 - 23:52

Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa forması giyen Stéphane Bahoken, Le Parisien'e röportaj vererek Türkiye'de yaşanan deprem hakkında konuştu.

Süper Lig'de pazar günü Hatay'da oynanan ve Hatayspor'un 1-0 kazandığı Kasımpaşa maçının ardından sabah saatlerinde Türkiye'yi yasa boğan deprem haberleri geldi. Hatay'dan hareket etmeden önce Kasımpaşa kafilesi de depremden etkilenenler arasındaydı. İstanbul ekibinin Senegalli golcüsü depremde yaşadıklarını Fransa medyasına anlattı.

Hayatta kalmalarının mucize olduğunu söyleyen Bahoken, "Otelimizin depreme karşı dayanıklı olması ölmemizi engelledi. Birçok binada orantısız hasar oluştu. Hatta bir otel gözlerimin önünde çöktüğünü gördüm." dedi.

"Hayatımın korkusunu yaşadım"

"Hayatımın korkusunu yaşadım" diyen Bahoken, "Başka bir otelde kalsaydık başıma tavan yıkılırdı! Ölümden kaçtık. Çok korktum" dedi.

Kasımpaşa'nın Trabzonspor'dan kiraladığı Fode Koita ise L'equipe'e konuştu. Gineli oyuncu, "O iki dakika bana en az bir saat gibi geldi" yorumunda bulundu.

Sayfa Yükleniyor...