"Kaybedilmiş çok fazla bir şey yok"

Gaziantepspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, "Taraftarların desteğine ihtiyacımız var. Önümüzdeki iki maçta en güzel şekilde mücadele edeceğiz. Beklentim 4 puan üzerinde." dedi.

NTV Spor 13.03.2017 - 18:26

Uygun, Celal Doğan Tesisleri'ndeki antrenman öncesinde gazetecilere yaptığı açıklamada, sahalarında 2-0 mağlup oldukları Kasımpaşa karşılaşmasında talihsizlikler yaşadıklarını söyledi.

Gol pozisyonlarına girmelerine rağmen değerlendiremediklerini belirten Uygun, "Topun direkten dönmesi, kaçırdığımız pozisyonlara baktığımızda kazanabilecek bir futbolu sahada sergiledik ama yediğimiz golden sonra takım içerisinde oluşan psikolojik durum tekrar kendisini göstermiş oldu. Bir hafta önce Bursaspor karşılaşmasında oyuncuların yaşadığı sendrom bu maça da yansıdı." dedi.

Kaybedilmiş çok fazla bir şeyin olmadığını savunan Bülent Uygun, şunları kaydetti:

"Kayserispor ile karşılaşacağız. Ligde iyi bir çıkış yakaladılar. Oraya puan ve puanlar almaya gideceğiz. Oyuncularımız, benim istediğim sistemi, tarzı ve kazanma hırsını sahaya yansıtırsa istediğimiz sonuçla dönebiliriz. Yapacağımız maçlara göre planlarımız var. Rakiplerimizi ona göre analiz ediyoruz. Kayserispor ve Osmanlıspor gibi iki zorlu maça çıkacağız."

Ligde kalmak için mücadelelerini sürdüreceklerini vurgulayan Bülent Uygun, "Taraftarların desteğine ihtiyacımız var. Önümüzdeki iki maçta en güzel şekilde mücadele edeceğiz. Beklentim 4 puan üzerinde. Ondan sonraki süreç içerisine hem eksik maçımızı hem de rakiplerimizle oynayacağımız maçları aldığımızda aynı puana geliyoruz. Taraftarımız da benim inandığımın yarısı kadar inanırsa bu takım kümede kalacaktır." diyerek sözlerini tamamladı.

Sayfa Yükleniyor...