"Kazanma alışkanlığımız var"

Beşiktaş'ı 90+6'da attığı golle 2-1 yenen Trabzonspor'da Andreas Cornelius, Anthony Nwakaeme ve Abdülkadir Ömür maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 06.11.2021 - 21:37
Son Güncelleme: 06.11.2021 - 21:48
"Kazanma alışkanlığımız var"

Galibiyet golünü atan ve çok mutlu olduğunu belirten , "Bugün ligdeki en önemli maçlarımızdan birisini oynadık. Liderlik için mücadede ediyoruz ve çok önemli bir üç puan aldık. Attığım golü eşime ve bebeğime armağan ediyorum." dedi.

TIKLAYIN: SÜPER LİG'DE PUAN DURUMU

Cornelius'un gol pasını atan de röportaja dahil olurken Cornelius ile aralarında şu diyalog geçti: "Son golde Cornelius bana verdi." Cornelius: "Ona verdim çünkü top onda olunca bir anda herkes ona gidiyor." Nwakaeme: "Pası alınca verir miyim tekrar düşünmedim ama anlık karar bir anda Cornelius bomboş kaldı, ona uzattım."

'un ilk golünü atan ise "Rakiplerimizle aramızdaki puan farkını açmak istiyorduk. Puan kaybetseydik bile liderliği kaybetmeyecektik ama bizim kazanma alışkanlığımız var. Biz takımda abi kardeş gibiyiz. İyi hazırlandık ve kazanmayı başardık. Yerli, yabancı fark etmiyor. Başarıyı getiriyor bu. Vodafone Park'ta maçlarımız keyifli oluyor. Beşiktaş saygı duyduğumuz bir rakip. Ne olursa olsun sahadaki abi kardeş ilişkisini bozmadan son dakikaya kadar mücadele ediyoruz." şeklinde konuştu.

Sayfa Yükleniyor...