"Kelimeler bulamıyorum"

Fenerbahçeli İsmail Köybaşı, DG Sivasspor maçını değerlendirdi ve içinde bulundukları durumla ilgili "Çok üzgünüz. Kelimeler bulamıyorum. Nasıl anlatılır bilemiyorum" dedi.

NTV Spor 20.10.2018 - 21:56

İlk 11'de başlayan ve Hasan Ali ile önlü arkalı oynamasının Robinho'ya karşı alınmış bir önlem olup olmadığı sorusunu yanıtlayarak söze başlayan İsmail Köybaşı, "Robinho'ya karşı alınmış bir tedbir değildi. Hoca oyun stratejisi için böyle başladığımızı söyledi" dedi.

Maçı değerlendiren İsmail Köybaşı, "Böyle zamanlarda bir futbolcu olarak ne konuşacağımı bilmiyorum. Çok üzgünüz. Kelimeler bulamıyorum. Bu durumlar nasıl anlatılır bilemiyorum. Çok zor, çok üzgünüz. 3-4 maçtır aslında gol yemiyoruz; ama gol atamıyoruz. Gerekli galibiyeti gerektiren golleri atamıyoruz. Üzüntümü nasıl ifade edebileceğimi bilmiyorum. Bir şeyleri değiştirmekten bahsederiz, ben öncelikle kendimi değiştirmekten başlarım. Kendi adıma analiz yapıp daha sonra arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Bugün de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Galip gelemedik, çok üzgünüz. Bizi destekleyen taraftarlarımız bu duruma rağmen maçlarımıza geliyor. Bilinçsiz insanlar değiliz. Çok zor." diye konuştu.

"Saha dışında eksiğiniz ne?" sorusuna ise İsmail Köybaşı, "Bazen bu tip şeyleri kendinize sorarsınız. Gerekli şeyleri yapıyoruz. Kahvaltıysa kahvaltı, takım aktivitesiyse takım aktivitesi. Ama topun canı istemediğinde bu şeylerin anlamı kalmıyor. Daha önce hiç böyle bir durumda olmadım. Fenerbahçe camiası böyle bir duruma girmedi. Bizi bu durumdan çıkaracak şey galibiyetler serisi olacak. Yenilmeden devam etmekten başka hiçbir çarenin olduğunu düşünmüyorum. Topu çizgiden geçirmeliyiz. Çok üzgünüz, destekleyenlerden, inananlardan, güvenenlerden özür diliyoruz. Farkındalık bir şeyleri getirir. Sahada o mücadeleyi veriyoruz; ama olmuyor. Umarım, bu değişecektir. O top bir şekilde girecek ve galibiyetler serisi gelecektir. O galibiyetlerle puan sıralamamız değişecektir." yanıtını vererek sözlerini noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...