"Kimlerle devam edeceğimiz hemen hemen belli oldu"

Trabzonspor'un Partizani Tiran'ı 1-0 yendiği maç sonrası bordo mavili ekibin teknik direktörü Hüseyin Çimşir açıklamalar yaptı. İkinci yarı için umutlu konuşan Çimşir, "Oyuncuların konsantrasyonları çok iyiydi. Artılarımız fazlaydı" dedi. Transfer için detay vermeyen genç teknik adam, "Kimlerle devam edeceğimiz hemen hemen belli oldu" diye konuştu.

NTV Spor

10.01.2020 - 18:06 | Son Güncelleme: 10.01.2020 - 19:04

Hüseyin Çimşir, Partizani Tiran'ı 1-0 yendikleri hazırlık maçı sonrası kampı ve maçı değerlendirdi. Çimşir, "İlk yarı ikinci yarının başı da dahil ne istediğini bilen hareketli bir takımımız var. Antrenmanlarda çok çalışma imkanı olmadı. Kısa bir çalışma dönemi. Onların istek ve arzularını görünce insan mutlu oluyor. Konsantrasyonları çok iyiydi. Artılarımız fazlaydı. Eksilerimizi en aza indirip artılarımızı çoğaltmamız lazım" dedi.

Kampı değerlendiren Çimşir, "Kampta bildğimiz oyuncular var. Alttan görmek istediğimiz oyuncular var. Kalabalık bir oyuncu grubuyla geldik. Hepsine şans vermeye çalıştım. Olumlu bir kamp geçti. Hepsini kutluyorum" diye konuştu.

Novak, Yusuf Sarı ve Uğurcan'ın sakatlıklarının düzelmek üzere olduğunu belirten Hüsen Çimşir, "Aksilik olmazsa önümüzdeki hafta takımla başlayacaklar. Sürecin garantisi yok. Önümüzdeki hafta başlarlar diye tahmin ediyorum" ifadelerini kullandı.

Transferlerle ilgili son kararı Pazartesi günü verebileceklerini kaydeden Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, "Kim var kim yok, kim devam eder, kafamızda bir plan oldu. Kampı bitirdiğimizde Pazartesi günü üç aşağı beş yukarı karar veririz. Oyuncuların gelişimi önemli. Burada mı başka bir yerde mi yoksa 19 yaş altında mı oynarlar? Çocuklar için en iyisine karar vereceğiz" açıklamasını yaptı.

Sayfa Yükleniyor...