"Kimsenin ummadığı yerlere geleceğiz"

Fenerbahçe Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Semih Özsoy, Göztepe galibiyetini değerlendirdi, "Fenerbahçe ligi bitirebildiği kadar yukarıda bitirecektir. Alışık olmadığımız yerdeyiz. Kimsenin ummadığı yerlere geleceğiz." dedi.

NTV Spor

01.02.2019 - 23:54

Yeni transferlerle daha da güçlendiklerini söyleyen Semih Özsoy, "İnşallah Fenerbahçe yeni transferlerimizle daha iyi olacaktır. Bugün sevindirici bir şey de camianın hemen yeni tranfserleri kucaklamasıydı. Tolgay'ın hemen adapte olması mutluluk verdi. Moses, Malatya maçında süre almıştı. Sadık'ta talihsiz bir durum oldu. Mutluyuz, galibiyetler, başarılar devam eder diye düşünüyorum." dedi.

Hakem hatalarına vurgu yapan Özsoy, "Bursa, Malatya maçlarında kötü yönetim oldğuinu inanıyoruz. Sayın başanımız da bununla ilgili açıklamar yaptı. divan Kurulu'nda da konuşacaktır. Hiçbir zaman konuşmuş olmak için konuşmuyoruz. Boşu boşuna konuşmuyoruz. En ufak bir şey söylememiz orada sıkıntı olduğunun ispatıdır. Dev çınar Fenerbahçe'mize hiçbir şey olmaz. Ancak bu hataları yapanlar bunların alütında kalırlar." tepkisini gösterdi.

Fenerbahçe'nin hedefi her zamanki gibi galibiyet olduğunu vurgulayan Özsoy şöyle devm etti, "Bursa maçını da galibiyetle tamamlamak istiyorduk. 2. yarı iyi başlamamışız. Bundan sonra her maça galibiyet için çıkacağız. Ruh geldi. Bir çok şey değişti. Ali başkanın da ısrarcı desteğiyle işler değişti. Fenerbahçe ligi bitirebildiği kadar yukarıda bitirecektir. Alışık olmadığımız yerdeyiz. Kimsenin ummadığı yerlere geleceğiz."

Transferler için kaynağın sorulması üzerine de Fenerbahçe Başkan Vekili Semih Özsoy, "Elimizde paramız var. En büyük avantajımız ısrarlı ve takıma destek veren başkanımız. Fenerbahçe'ye kârlı bir kapanış sağladı. Dün UEFA'daki denetim iyi geçti. Genel intiba oldukça güzel. Fenerbahçe'miz her yerde iyi. Futbolda bir sıkıntımız vardı. Orada da düzeldikçe daha iyi olacağız. Finansal krizi de artırdığımızda her şey daha güzel olacak." şeklinde umutlu konuştu.

SLIMANI İÇİN BETİS'LE SICAK SAATLER YAŞANDI
Ara transfer döneminde takımdan ayrılması gündeme gelen Slimani için de konuşan Semih Özsoy, "Simani için Real Beatis ile sıcak saatler yaşandı. Gelen teklifler bizim menfaatimize uygun olmalıydı. Slimani karşılıklı istişareyle gönderilmedi." dedi.

"Forvet alıncak mıydı?" sorusuna ise Özsoy, "Fenerbahçe'de Slimani gitseydi alınacaktı, alınabilirdi. Almış olmak için, şartları zorlamak için yapılmaz. Fenerbahnçe'nin menfaati neyi gerektiriyorsa o yapılır" yanıtını vererek sözlerini noktaladı.

Sayfa Yükleniyor...