"İlk galibiyetin Fenerbahçe'ye karşı olması ayrı bir mutluluk"

Kayserispor'u Fenerbahçe karşısında 1-0 galibiyete taşıyan Umut Bulut, maçta iyi mücadele ettiklerini ve savaştıklarını söyledi. Tecrübeli golcü kariyerinde en çok gol attığı 2. takımın Fenerbahçe olmasıyla ilgili olarak da "Her maç gol atmak istiyorum ama kısmet Fener'e nasip oluyor" dedi.

NTV Spor 03.11.2019 - 21:17
Son Güncelleme: 03.11.2019 - 21:32

Bu sezon ilk galibiyetlerini almalarıyla ilgili konuşan Umut Bulut, "Çok mutluyum. Yeni bir başlangıç. Yeni hocamızla bu sene ilk galibiyetimiz. Hocamızın verdiği taktikleri çok iyi yerine getirdik. İlk galibiyetin Fenerbahçe'ye karşı olması ayrı bir mutluluk getirdi. Sezona kötü başladık ama yeni hocamızla Allah nasip ederse ileride daha iyi işler yapacağız. Kaliteli bir ekibiz. Bugün de mücadele ettik, savaştık." dedi.  

En çok gol attığı 2. takımın Fenerbahçe olmasıyla ilgili olarak ise tecrübeli oyuncu, "Her maç gol atmak istiyorum ama kısmet Fener'e nasip oluyor. Büyük takımlara karşı Anadolu takımları olarak oynadığınız zaman ayrı bir motive oluyorsunuz. Bugün de bana gol nasip oldu." ifadelerini kullandı. 

Sayfa Yükleniyor...