Kjaer, Şenol Güneş ile yaşananları anlattı!

Fenerbahçe'nin Danimarkalı oyuncusu Simon Kjaer, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile aralarında geçen diyalogu anlattı.

NTV Spor

05.02.2017 - 23:48

Ziraat Türkiye Kupası'nda yoluna devam eden Fenerbahçe'de Simon Kjaer, mücadeleyi ve Şenol Güneş ile yaşadıkları gerginliği aktardı.

Kjaer'in maç sonu açıklamaları şu şekilde;

"İlk yarıda iyi değildik. Top ayağımızdayken çok hata yaptık. Rakibin 10 kişi kalması oyunu değiştirdi. Özellikle ikinci yarıda ikili mücadelelerde daha serttik. Belki ligde bizim eksiğimiz buydu. Önemli bir galibiyet aldık. Bu akşam burada aldığımız sonuç güzel. Soyunma odasında kafamızı sakin tutmamız gerektiğini konuştuk. Bu sakinliğimizi koruyarak ikinci yarıya çıktık. Daha kompakt bir görüntü sergiledik. Zorlu bir mücadeleye hazır olmamız gerekiyordu ikinci yarıya çıkarken. Aslında maçın ilk yarısında Robin'den (van Persie) fazla hoşlanmadılar.

Şenol Güneş ile ilk yarı sonunda yaşadıklarını da aktaran Danimarkalı savunmacı; "İçeriye girerken Robin'e bir şeyler söylüyordu. Ben de Robin'in önüne geçtim ve 'Saygı göster' dedik. O da bana Türkçe bir şeyler söyledi ve anlamadım. Ben saygısızlık yapmadım. Sonrasında kendisine elimi uzattım ama elimi de sıkmadı. Ben sakin bir insanım. Futbolda bunlar var; duyguların dışa vurumudur.

Sayfa Yükleniyor...