Koeman'ın Messi ve sözleşme umudu!

Barcelona teknik direktörü Ronald Koeman, Lionel Messi'nin sözleşme durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 02.02.2021 - 22:43

Barcelona teknik direktörü Ronald Koeman, Lionel Messi'nin yeni bir sözleşme imzalayacağını umarken, bunun olup olmayacağı konusunda ise emin olmadığını söyledi.

Koeman, İngiltere'nin eski forvet oyuncusu Alan Shearer ile The Athletic kanalında yaptığı röportajda, "Emin değilim ama umarım Messi sözleşmeyi imzalar. Hala harika bir oyuncu ve bizim için, takım için maçlar kazanıyor. Onun hocası olmaktan zevk alıyorum. Messi'yi başka bir takımda oynarken hayal edemiyorum" dedi.

Messi ve Barça arasında bir ayrılık yaşanacak olsa da, Koeman kendisi ve yıldız oyuncusu arasında sorun olmadığı konusunda ısrar etti ve "Leo ile herhangi bir sorunum yok. Takımın kaptanı o. Leo ile taktiksel konular hakkında konuşuyorum. Tüm oyuncularla gerçekten iyi bir profesyonel ilişkimiz var" ifadelerini kullandı.

Manchester City ve PSG'nin, Barcelona ile sözleşmesi bitmek üzere olan Leo Messi ile yakından ilgili olduğu biliniyordu.

Messi, Barcelona ile 503 La Liga maçında 456 gol attı. 33 yaşındaki oyuncu, Barça için tüm müsabakalarda 650 gol atarak efsanevi bir figür haline geldi.

Sayfa Yükleniyor...