Kolombiya Falcao'yu bekliyor! (Video)

Kolombiya Teknik Direktörü Jose Pekerman, Radamel Falcao’yu bekliyor. Pekerman, takımla çalışmalara başlayan golcü oyuncu için Dünya Kupası kadrosunda son ana dek değişiklik yapabileceklerini dile getirdi.

NTV Spor

29.05.2014 - 13:32

Ocak ayında Fransa Kupası maçında çapraz bağları kopan Radamel Falcao sakatlandığı günden bu yana Dünya Kupası'na yetişebilmek için büyük bir çaba sarfediyor.

Yaklaşık 4 aydır çalışmalarını gece-gündüz sürdüren Kolombiyalı golcü, milli takımın antrenmanlarına katıldı. Kolombiya Teknik Direktörü Jose Pekerman, Falcao'nun sağlık durumunu son ana dek bekleyeceklerini söyledi.

Pekerman,”Falcao iyi çalışıyor... Tamamen sağlıklı bir şekilde sahalara dönebilmek için tüm egzersizlerini yapıyor. Ona gereken süreyi tanımak istiyoruz. Falcao da hiçbir şeyden vazgeçmiş değil... Bu yüzden kesin kadromuzu belirlemek için son ana dek bekleyeceğiz” şeklinde konuştu.

FIFA, kadrosunda son değişikliği yapmak için takımlara Dünya Kupası'nda oynayacağı ilk maçtan 24 saat öncesine dek izin veriyor. İlk maçına 14 Haziran'da çıkacak Kolombiya, C Grubu'nda Yunanistan, Fildişi Sahili ve Japonya ile mücadele edecek.

Sayfa Yükleniyor...