Kontratının son yılındaki Jose Mourinho, gideceği ülkeyi duyurdu

Roma Teknik Direktörü Jose Mourinho'dan Suudi Arabistan'a yeşil ışık. Jose Mourinho bir gün mutlaka Suudi Arabistan'da çalışacağını belirtti.

Haber Merkezi - NTV Spor 07.10.2023 - 14:13
Kontratının son yılındaki Jose Mourinho, gideceği ülkeyi duyurdu

ile sözleşmesinin son yılında olan ve sezona kötü bir giriş yapan Jose Mourinho, 'a sıcak bakıyor.

7 haftası geride kalan Serie A'da 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 yenilgi alarak 13 sırada yer alan Roma'nın teknik direktörü Jose Mourinho, Suudi Arabistan'a yeşil ışık yaktı.

, SUUDİ ARABİSTAN'A SICAK

Bir gün Suudi Arabistan'da çalışacağından emin olduğunu belirten Jose Mourinho, "Ne zaman olacağını bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

📈İTALYA LİGİ PUAN DURUMU📈

"ORADAKİ GELİŞİMİ HİSSETMEK İSTİYORUM"

Roma'daki işine bağlı olduğunu kaydeden ve kontratının son gününe kadar kulüp için her şeyini vereceğini kaydeden Portekizli teknik adam, "Suudi Arabistan kapıları benim için her zaman açık. Oradaki gelişimi hissetmek istiyorum" dedi.

CRISTIANO RONALDO ÖRNEĞİ

Cristiano Ronaldo'nun Suudi Arabistan'a gidişinin ilk başta tek kişilik bir gösteri gibi göründüğünü dile getiren Mouriho, "Yazın her şeyin değiştiğini fark ettiler" dedi ve sadece kariyerinin son dönemindeki oyuncuların değil, genç yeteneklerin de ülkeye gittiğini belirtti.

Suudi Arabistan'daki rekabetin gerçek olduğunu vurgulayan deneyimli çalıştırıcı, "Sadece yere lig değil, aynı zamanda Asya Şampiyonlar Ligi de çok ilginç" diyerek sözlerini noktaladı.

⚽️👉 HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...