Kopenhag, tepkileri üzerine çeken Kamil Grabara'yı korudu

Kopenhag kalecisi Kamil Grabara, Galatasaray maçı sonrası yaptığı paylaşımla gündeme oturdu. Kopenhag teknik direktörü Jacob Neestrup, oyuncusunu koruyan bir açıklama yaptı.

Haber Merkezi - NTV Spor 25.09.2023 - 21:26
Kopenhag, tepkileri üzerine çeken Kamil Grabara'yı korudu

, Şampiyonlar Ligi'nde deplasmanda ile 2-2 berabere kaldı. Maç öncesi yaptığı açıklamalarda dikkat çeken Kopenhag kalecisi , müsabakanın ardından yaptığı paylaşımla da gündem oldu.

Kopenhag teknik direktörü Jacob Neestrup, oyuncusu için açıklama yaptı. 

Jacob Neestrup: "Baskıya boyun eğmeyeceğiz" 

Neestrup açıklamasında; "Kulüp Kamil Grabara'ya ceza cermeyecek. Basın toplantısına çıktı ve oldukça komik olduğunu düşündüğüm bir şaka yaptı. Rakip taraftarların yaptığı baskıya boyun eğmeyeceğiz. Burada bizim Danimarka ironimiz vardı." dedi. 

Ne olmuştu?

Kamil Grabara'ya Galatasaray maçı öncesinde basın toplantısında; "Fenerbahçe taraftarının daha iyi olduğunu duydum." demişti. 

Kopenhag'ın Polonyalı kalecisi Kamil Grabara, Galatasaray maçının ardından da sosyal medya hesabından tepki çeken bir paylaşım yaptı.

24 yaşındaki eldiven, "Bu b*k çukurundan üç puanla ayrılmayı hak etmiştik ama hayat bu, devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. Galatasaraylı taraftarlar söz konusu paylaşıma büyük tepki gösterdi.

Sayfa Yükleniyor...