"Kötü... Çok kötü... Bu kadar kötü olduğumuz bir maç hatırlamıyorum"

İngiltere Premier Ligi'nde Liverpool, Brighton'a deplasmanda 3-0 yenilirken; teknik direktör Jurgen Klopp, maç sonrası taraftarlardan özür diledi. Alman teknik adam maçla ilgili olarak da "Kötü... Çok kötü... Daha önce bu kadar kötü olduğumuz bir maç hatırlamıyorum" dedi.

NTV Spor 14.01.2023 - 20:38
"Kötü... Çok kötü... Bu kadar kötü olduğumuz bir maç hatırlamıyorum"

İngiltere'de , 'a deplasmanda 3-0 yenildi; üst üste ikinci yenilgisini aldı. Bir maçı eksik Arsenal'in 16 puan gerisine düşen Liverpool'da teknik direktör , Brighton maçı sonrası taraftarlardan özür diledi.

Karşılaşmayı değerlendiren Klopp, "Büyük hayal kırıklığı. Brighton'ı tebrik ediyorum, kötü bir rakibe karşı süper bir oyun çıkardılar. Gerçekten iyi bir günde değildik ve maçın herhangi bir bölümündeki iyi bir anımızı hatırlamıyorum. Oyunculara farklı bir formatla yardımcı olmaya çalıştık ancak bu işe yaramadı. Benim sorumluluğum, bunu biliyorum. İkinci yarı durumu düzeltmek için çalıştık; ancak tamamen yanlış adımlar attık. Brighton için şu anda çok kolay görünüyor. Organizasyonları tamamen iyi gitti" dedi.

Bu durumdan nasıl kurtulacakları yönündeki soruya ise alman teknik adam, "Bunu düzelterek. Daha iyi yapmak işi kolaylaştırabilir; ancak geçekten çok az puan. Bundan daha kötü bir maç hatırlamıyorum. Bunu geliştirmek çok zor olmayacak. Bu oyundan, işe yaramayan şeyler dışında kesinlikle hiçbir şey alamayız" yanıtını verdi.

Sayfa Yükleniyor...