Lionel Messi'ye yeni teklif: 100 milyon euro daha

Suudi Arabistan ekiplerinden Al-Hilal, Messi için gözü kararttı ve 400 milyon euroluk teklifini 500 milyon euroya çıkardı.

Bora Eğriçayır - NTV Spor 19.05.2023 - 11:14
Son Güncelleme: 19.05.2023 - 12:00
Lionel Messi'ye yeni teklif: 100 milyon euro daha

Paris Saint-Germain ile sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan 'nin, Fransız ekibiyle yeni sözleşme imzalamamasının ardından takımdan ayrılacağı kesinleşti.

Geçtiğimiz haftalarda kulüpten izin almadan Suudi Arabistan'a giden Messi kadro dışı bırakılmıştı. Ardından özür dileyen yıldız tekrardan affedilip kadroya dahil edildi.

FRANSA LİGİ HABERLERİ

dünyasında geleceği en çok konuşulan isim olan Arjantin kaptanının ismi, dünya çapında birçok takım ile anılıyor. Dünya yıldızına daha önceden 400 milyon euroluk bir teklif yapmıştı. Daily Express'in haberine göre; Arabistan ekibi bu teklifi 100 milyon euro daha artırarak Messi'ye 500 milyon euroluk bir teklif yaptığı bilidirildi.

"Sezon sonunda karar vereceğiz"

Geçtiğimiz günlerde Lionel Messi'nin Al-Hilal ile yeni sözleşme için el sıkıştığı ileri sürülmüş, bu iddiaları futbolcunun babası yalanlamış ve gelecek sezon için herhangi bir takımla anlaşmadıklarını belirtmişti. Jorge Messi iddiaların ardından, "Gelecek sezon için herhangi bir kulüple kesinlikle hiçbir anlaşma yapılmadı. Duruma sezon sonunda karar vereceğiz." ifadelerini kullanmıştı.

📈FRANSA LİGİ PUAN DURUMU📈

Sayfa Yükleniyor...