"Lukaku ve Dybala'yı transfer etmek istiyoruz"

İtalya Serie A ekiplerinden Inter'in CEO'su Giuseppe Marotta, Henrikh Mkhitaryan ve Andre Onana transferlerini tamamladıklarını, Romelu Lukaku ve Paulo Dybala içinse görüşmelerin sürdüğünü açıkladı.

NTV Spor 20.06.2022 - 13:53
Son Güncelleme: 20.06.2022 - 17:23

Serie A'da geçtiğimiz sezonu ikinci sırada tamamlayan Inter'de Giuseppe MarottaRadio Rai'ye açıklamalarda bulundu.

Transfer çalışmalarıyla ilgili Moratta, "Yeni transferlerimiz olacak ancak bu isimlerin kimler olacağını bilmiyorum. Mkhitaryan'la sözleşme imzaladık ve birkaç gün içinde açıklayacağız. Aynı durum Andre Onana için de geçerli." açıklamasında bulundu.

▶ SERIE A HABERLERİ

Chelsea'den ayrılması beklenen Romelu Lukaku ile birlikte Juventus'a veda eden Paulo Dybala'yı transfer etmek istediklerini söyleyen Moratta, iki oyuncu için de görüşmelerin sürdüğünü ifade etti, "Romelu Lukaku ile anlaşabiliriz ancak hâlâ zorluklar var. Neler olup olmayacağını görmemiz gerekiyor. Lukaku ile açıklama yapamam. Dybala'yı da transfer etmek istiyoruz ancak finansal sorunları düşünmemiz gerekiyor. İki oyuncuyla da görüşüyoruz ve bizimle sözleşme imzalarlarsa mutlu oluruz. Eğer bu transferleri yapamazsak başka isimlere yöneleceğiz."

Önceki gün Mirror'da yer alan haberde, Chelsea'nin Inter'den kiralama bedeli olarak 20 milyon Sterlin ve maaşının tamamımın ödenmesini istediği, Inter'in ise en fazla 7 milyon Sterlin ödeme yapabileceği  ifade edilmişti.

Sayfa Yükleniyor...