"Lukaku ve Dybala'yı transfer etmek istiyoruz"

İtalya Serie A ekiplerinden Inter'in CEO'su Giuseppe Marotta, Henrikh Mkhitaryan ve Andre Onana transferlerini tamamladıklarını, Romelu Lukaku ve Paulo Dybala içinse görüşmelerin sürdüğünü açıkladı.

NTV Spor 20.06.2022 - 13:53
Son Güncelleme: 20.06.2022 - 17:23
"Lukaku ve Dybala'yı transfer etmek istiyoruz"

Serie A'da geçtiğimiz sezonu ikinci sırada tamamlayan 'de Giuseppe MarottaRadio Rai'ye açıklamalarda bulundu.

çalışmalarıyla ilgili Moratta, "Yeni transferlerimiz olacak ancak bu isimlerin kimler olacağını bilmiyorum. Mkhitaryan'la sözleşme imzaladık ve birkaç gün içinde açıklayacağız. Aynı durum için de geçerli." açıklamasında bulundu.

▶ SERIE A HABERLERİ

'den ayrılması beklenen Romelu Lukaku ile birlikte Juventus'a veda eden 'yı transfer etmek istediklerini söyleyen Moratta, iki oyuncu için de görüşmelerin sürdüğünü ifade etti, "Romelu Lukaku ile anlaşabiliriz ancak hâlâ zorluklar var. Neler olup olmayacağını görmemiz gerekiyor. Lukaku ile açıklama yapamam. Dybala'yı da transfer etmek istiyoruz ancak finansal sorunları düşünmemiz gerekiyor. İki oyuncuyla da görüşüyoruz ve bizimle sözleşme imzalarlarsa mutlu oluruz. Eğer bu transferleri yapamazsak başka isimlere yöneleceğiz."

Önceki gün Mirror'da yer alan haberde, Chelsea'nin Inter'den kiralama bedeli olarak 20 milyon Sterlin ve maaşının tamamımın ödenmesini istediği, Inter'in ise en fazla 7 milyon Sterlin ödeme yapabileceği  ifade edilmişti.

Sayfa Yükleniyor...