Marcao, Luyindama ve Mostafa Mohamed...

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Marcao, Luyindama ve Mostafa Mohamed'in geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 16.03.2021 - 15:47
Son Güncelleme: 16.03.2021 - 16:41
Marcao, Luyindama ve Mostafa Mohamed...

Fernando 'nın imza töreninde konuşan İkinci Başkanı , "Muslera, benim sağ kolum diyebiliriz çünkü bu pandemi döneminde, Selçuk İnan ile beraber bütün futbolcularla konuşmalarını, futbolculardan indirim almalarını rica ettim. Muslera 'Başta ben kendim indirim yapayım, öyle konuşayım' dedi." şeklinde konuştu.

"Geçen sene Rizespor maçında Muslera'nın ayağı kırılmıştı." diyen Albayrak, "Bu hafta oynayacağımız Rizespor maçı öncesi bu sözleşme törenini yapmayı uygun gördüm. Bu dönemde Muslera'ya Amerika'dan çok ciddi bir teklif geldi ama Muslera 'Ben Galatasaray'da futbolu bırakmak istiyorum' dedi. Bu hareketiyle beraber, kendisi tekrar Galatasaraylıların gönlünde taht kurdu." dedi.

MARCAO, LUYINDAMA VE MOSTAFA MOHAMED...

Abdurrahim Albayrak, "Marcao ve Luyindama'ın sözleşmelerini uzatmada son aşamalara ulaştık. Önümüzde ki haftalarda açıklayacağız. Allah'ın izniyle Mostafa Mohamed, Galatasaraylıdır. O konuda hiçbir sorun yok. Satın alma opsiyonu bizim elimizde." dedi.

Sayfa Yükleniyor...