Mario Balotelli'den Suudi Arabistan yanıtı ve Mourinho'ya övgü

Adana Demirspor'un golcüsü Mario Balotelli, iyi bir teklif gelmesi halinde Suudi Arabistan'a gidebileceğini söyledi. Balotelli, "Daha iyi bir teklif gelirse gidebilirim, şampiyonluğa gideceğimi söylemiyorum. Proje işe yararsa Suudi Arabistan'a gidebilirim." dedi. İtalyan golcü, eski antrenörü Jose Mourinho'dan ise övgüyle bahsetti.

Haber Merkezi - NTV Spor 26.09.2023 - 19:19
Mario Balotelli'den Suudi Arabistan yanıtı ve Mourinho'ya övgü

döneminde 'la anlaşarak yeniden 'e dönen Mario Balotelli, TvPlay'e açıklamalarda bulundu.

'a transfer olan futbolcularla ilgili konuşan Balotelli, iyi bir teklif gelmesi halinde kendisinin de transfer olabileceğini söyledi.

Balotelli açıklamasında, "Daha genç yaştakiler Suudi Arabistan'a gitmiyor. Bir futbolcu şampiyonluklar kazanmak için oraya gittiğini söylüyorsa yalancıdır. Daha iyi bir teklif gelirse gidebilirim, şampiyonluğa gideceğimi söylemiyorum. Proje işe yararsa Suudi Arabistan'a gidebilirim." dedi.

Eski antrenörü Jose Mourinho'dan övgüyle bahseden Balotelli, Portekizli çalıştırıcı için şunları söyledi, "Mourinho iyi bir oyuna sahip olan antrenör olmadı. O daha karizmatik, rekabetçi ve size cesaret verir. Bu özel bir şey. Tartışmalar olurdu ama bizi motive ederdi. O her zaman kazanan bir teknik direktör. Mourinho'ya saldıramazsınız. Mancini de Inter'de iyi bir kadroya sahipti ama Mourinho gib kazanamadı."

Sayfa Yükleniyor...