Mauro Icardi transferinde son durum; Okan Buruk açıkladı

Galatasaray'a transferi beklenen Mauro Icardi için teknik direktör Okan Buruk'tan açıklama geldi. Okan Buruk, "Mauro Icardi'yle alakalı henüz bir imza yok" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi - NTV Spor 14.07.2023 - 23:03
Son Güncelleme: 14.07.2023 - 23:04
Mauro Icardi transferinde son durum; Okan Buruk açıkladı

Galatasaray Teknik Direktörü , Austria Wien'le oynanan hazırlık maçı sonrası Mauro Icardi sorusunu yanıtladı.

"'YLE ALAKALI HENÜZ BİR İMZA YOK"

Mauro Icardi transferine dair soruya cevap veren Okan Buruk, "Icardi'yle alakalı henüz bir imza yok. Ayın 20'sinde Şampiyonlar Ligi için liste veriliyor, daha sonrasında da düzenleyebiliyoruz. O zamana kadar bir şeyler netleşirse kadroya ekleme yapabiliriz" ifadelerini kullandı.

🟡GALATASARAY HABERLERİ🔴

" İÇİN BİZE ULAŞAN BİR TEKLİF YOK"

Dries Mertens iddialarıyla ilgili de konuşan Buruk, "Mertens için bize ulaşan bir teklif yok. Biz de sosyal medyadan okuduk. Kulübe böyle bir şey geldi mi gelmedi mi bilmiyorum ama bana ulaşan bir şey yok" şeklinde konuştu.

"BARIŞ ALPER YILMAZ YÜZDE YÜZÜNÜ VERİYOR"

Barış Alper Yılmaz'a övgüler yağdıran başarılı teknik adam, "Barış'la ilgili korkularımız var bir şey olmasın diye. İyi oynuyor, yüzde yüzünü veriyor. Golü de attı bugün. Bütün oyuncularımız en iyisini yapmaya çalışıyor. Git gide bizim takım için daha çok önem kazanıyor. Performansını yükseltmesi bizim için çok önemli" sözlerini sarf etti.

⚽️👉 HABERLERİ

Sayfa Yükleniyor...