"Mbappe, Neymar ve Messi'ye sahip olmanız yetmez"

Milan'ın yıldızı Zlatan Ibrahimovic, Paris Saint Germain'den ayrıldıktan sonra Fransız futbolunun kötüye gittiğini söyledi.

NTV Spor 31.10.2022 - 13:10
"Mbappe, Neymar ve Messi'ye sahip olmanız yetmez"
AP

Sakatlığı sebebiyle bu sezon henüz forma giyemeyen Zlatan Ibarhimovic, Fransız televizyonu Canal+'a açıklamalarda bulundu.

Paris Saint Germain'den ayrıldıktan sonra Fransız futbolunun ve Ligue 1'in kötüye gittiğini söyleyen Ibrahimovic, "Fransa'dan ayrıldığımdan günden bu yana onlar için her şey kötüye gitti. Fransa'da konuşacakları bir şey yok. Fransa'nın bana ihtiyacı var, benim Fransa'ya değil. Mbappe, ve Messi'ye sahip olmanız yetmez." ifadelerini kullandı.

⚽️👉 HABERLERİ

Milan'a 2019/20 sezonunda dönen Zlatan Ibrahimovıc, geçtiğimiz sezon kazanılan şampiyonlukta önemli bir rol oynamıştı. Sezonun tamamlanmasının ardından Milano ekibinden yapılan açıklamada ise İsveçli yıldızın dizinden ameliyat olacağı ve en az 7-8 forma giyemeyeceği belirtilmişti.

Ibrahimovic sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda konuyla ilgili, "Dizimdeki şişlik 6 aydır var. Takımla son 6 ayda sadece 10 kez antrenman yapabildim. Her gün ağrı kesici alıyordum ve uyku düzenim yoktu. Sahada daha önce hiç bu kadar acı çekmemiştim. Emekli olmayacağım ve yakında döneceğim." ifadelerini kullanmıştı.

Sayfa Yükleniyor...