Menajeri açıkladı: Simon Kjaer için Fenerbahçe itirafı

Milan'da forma giyen Simon Kjaer'in menajeri Ocak transfer dönemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Menajer Mikkel Beck, Simon Kjaer'in Ocak ayında Fenerbahçe tarafından ilgi gördüğünü ancak transferin gerçekleşmediğini açıkladı.

Yuşa Şahin - NTV Spor 22.02.2024 - 20:53
Son Güncelleme: 22.02.2024 - 20:53
Menajeri açıkladı: Simon Kjaer için Fenerbahçe itirafı

Deneyimli stoper , 'den ayrıldıktan sonra Sevilla'ya olmuştu. Danimarkalı stoperin yolu son olarak 'a düştü. Simon Kjaer'in menajerinden, oyuncusu için Ocak transfer dönemine dair itiraf geldi. 

2019-2020 sezonunda Milan'a katılan Simon Kjaer, kısa sürede Pioli'nin takımının vazgeçilmezlerinden oldu. 

34 yaşındaki Danimarkalı stoperin menajeri Mikkel Beck, Ocak ayında Fenerbahçe'nin Kjaer'in durumunu sorduğunu açıkladı. 

KJAER İÇİN İTİRAF: "FENERBAHÇE ONU İSTİYORDU"

Mikkel Beck açıklamasında; " Fenerbahçe'nin Kjaer'in durumunu sorduğu bir gerçek. O, Fenerbahçe'deyken büyük bir yıldızdı ve Fenerbahçe'nin hala onu geri getirme hayali var. Ancak Milan'la böyle bir durumda sezon ortasındayken, değişime gitmek istemedi. Simon şu anda yüzde 100'üyle Milan'a odaklanmış durumda." dedi. 

34 yaşındaki stoperin Milan'la olan sözleşmesi 2024 yazı itibariyle sona erecek. Menajer Beck, oyuncusu hakkında gelecek sezon için henüz Milan'la görüşmediklerini belirtti. Kjaer, bu sezon 18 maçta forma giydi. 

Sayfa Yükleniyor...