Menajeri Conte'yi çıldırttı!

Chelsea Menajeri Antonio Conte, Inter’e gidebileceğini öne süren menajerine sert çıktı. Londra ekibinden ayrılmayı düşünmediğini ifade eden Conte, menajerine; "Başkalarının benim adıma konuşmasını sevmiyorum" diye seslendi.

NTV Spor 07.04.2017 - 11:57 | Son Güncelleme: 07.04.2017 - 12:53

Chelsea'yi Premier League'de şampiyonluğa taşıyan Antonio Conte, menajerinin açıklamalarıyla zor duruma düştü. Zira Conte'nin menajeri Federico Pastorello, başarılı teknik adamın sezon sonunda Inter'e gidebileceğini söyledi.

Inter’in Çinli yeni sahiplerinin Conte'ye çok büyük bir bütçeyle birlikte transferde tam yetki vermeyi planladığını vurgulayan Pastorello; "Conte, Chelsea'de çok mutlu ancak Inter'in teklifi de çok cazip. Sezon sonunda nasıl bir yol izleyeceğimize birlikte karar vereceğiz" dedi.

Menajerinin bu sözleri Conte'yi kızdırmış görünüyor. Zira Chelsea'den ayrılmayı aklının ucundan bile geçirmediğini vurgulayan Conte; "Başkalarının benim adıma konuşmasından hoşlanmıyorum" sözleriyle menajerini yalanladı.

Menajeri Pastorello iyi bir arkadaşı olsa da kariyeriyle ilgili tüm kararları kendisinin aldığını vurgulayan İtalyan menajer; "Gelecek sezon kesinlikle Chelsea'deyim. Çünkü burada önemli bir şey inşa etmeye çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...