Merih Demiral: Kimsenin şüphesi olmasın!

A Milli Takım, 5. kez Avrupa Şampiyonası'nda.. Avrupa Şampiyonası'na katılmak için 1 puana ihtiyacı olan Ay Yıldızlılar, İzlanda ile golsüz berabere kaldı finaller biletini aldı.

NTV Spor

14.11.2019 - 22:27 | Son Güncelleme: 15.11.2019 - 00:04

Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan başarılı stoper Merih Demiral, "Zor zamanlarda ülkemizdeki insanları mutlu ettiysek ne mutlu bize. Buradaki taraftarlar bizi her zaman destekledi." dedi.

"Euro 2020'de de elimizden geleni yapacağız. Kimsenin şüphesi olmasın." diyen Merih, "Çok mutlu ve gururluyuz. Ülkemizi mutlu ettiysek ne mutlu bize..." ifadelerini kullandı.

Bu maç öncesi finaller için 1 puana ihtiyacı olan A Milli Takım, maça kontrollü başlarken; mutlak galibiyete ihtiyacı olan İzlanda daha etkili oldu. İlk dakikalardan itibaren topu rakip kaleye götürmek isteyen İzlanda, savunmamızı aşamadı. İzlanda ilk yarıda tehlikeli gelemezken; Milliler, 2. yarıda oyundaki üstünlüğü ele geçirdi. Rakibin direncini kıran Ay Yıldızlılar, İzlanda kalesinde de tehlikeli ataklar gerçekleştirdi. Ancak iki takımın da çabası sonuç vermedi ve karşılaşma 0-0 sona erdi. 

Sayfa Yükleniyor...