Messi'nin golden önceki hareketleri gündemde

Lionel Messi, Inter Miami kariyerine çok hızlı bir giriş yaptı. Arjantinli süper yıldız, golleriyle katkısını sürdürürken; son attığı golden önceki hareketleri sosyal medyada geniş yer kapladı.

Yuşa Şahin - NTV Spor 22.08.2023 - 22:26
Son Güncelleme: 22.08.2023 - 22:50
Messi'nin golden önceki hareketleri gündemde
, 'den ayrılığı sonrasında kariyerine ekibi de devam etme kararı almıştı. Son Dünya Kupası şampiyonu Lionel Messi, Inter Miami kariyerinde golleriyle hızlı bir başlangıç yaptı. 

Son olarak Nashville mücadelesinde harika bir gole imza atan 36 yaşındaki süper yıldızın skor yapmadan önceki hareketleri sosyal medyanın gündemine oturdu. 

Messi'nin hareketleri gündemde

Golden önce neredeyse 1 dakika boyunca topla ya da rakiple ilgilenmeyen ve hareketsiz görünen Lionel Messi, sonrasında bir anda hareketlenerek kısa mesafeli bir top sürme sonrası harika bir gole imza attı. 

Taraftar kamerasına görüntüleri yansıyan videoda Ferdinand'ın Messi için söylediği; "Sahada hiçbir şeyle alakası yok gibi görünüyor, sonra bir bakıyorsunuz golü atmış." sözleriyle paylaşıldı. 

36 yaşındaki oyuncu son olarak Inter Miami ile Lig Kupası'nı kazanarak kulüp tarihindeki ilk zaferi yaşatmıştı. Aynı zamanda toplamda 44. kupasını kazanan Arjantinli bu alanda zirveye yerleşmişti.

Sayfa Yükleniyor...