Süper Lig | Fenerbahçe'de Miha Zajc imzayı atıyor

Altay Bayındır'la sözleşme yenileyen Fenerbahçe, sözleşmesi sezonunda bitecek Miha Zajc'la da yeni kontrat imzalamak istiyor.

Sabah Gazetesi 22.03.2023 - 10:10
Miha Zajc imzayı atıyor

'de sözleşmesi sezon sonunda bitecek isimlerle görüşmeler devam ediyor.

Sabah gazetesinde yer alan haberde, Altay Bayındır'la 4 yıllık imzalayan sarı-lacivertlilerin Miha Zajc'la da yeni kontrat yapmak istediği kaydedildi.

🟡🔵 FENERBAHÇE HABERLERİ

Haberde, Zajc'ın da Fenerbahçe'de kalmaya sıcak baktığı ve 3 yıllık yeni sözleşme imzalanabileceği aktarıldı.

Ek olarak şu anda 600 bin Euro kazanan Sloven oyuncunun maaşının 1 milyon Euro'ya yükseltilmesinin beklendiği belirtildi.

Altay'dan 4 yıllık imza

Sarı-lacivertli kulüpten önceki gün yapılan açıklamada, Altay Bayındır'la 4 yıllık yeni sözleşme imzalandığı açıklanmıştı.

Altay Bayındır yeni sözleşmeye ilişkin yaptığı açıklamada, "Çok duygu yüklü bir an. 2019’da camiaya gelmiştim. O zamanki duygularım bambaşkaydı. Şu anda daha farklı olgunlukta, daha başka duygu ve düşünceler içerisindeyim. Çok mutluyum. Dört yıl daha bu büyük camia ile birlikte sahada mücadele vereceğim için çok mutluyum. İnşallah gelecek 4 yıl, geçmişte bıraktığım 4 yıldan daha güzel, daha keyifli, daha mutlu, daha huzurlu geçer. Burada iyisiyle kötüsüyle, acısıyla tatlısıyla çok güzel şeyler yaşadım. Ama acı da olsa, kötü de olsa hepsinin güzel bir anısı oluyor. Dört yıl ağızdan bir anda çıkabiliyor ama bu dört yılın içinde yaşanmış pek çok şey var. İnşallah hep güzelliklerle, mutluluklarla, taraftarımızla iç içe, camiamızın bütün olduğu, beraber olduğu 4 yıl yaşarım. Farklı duygular içindeyim, çok fazla tarif edilip kelimelere dökülebilecek şeyler değil. Çok mutluyum. İnşallah sağlıklı bir şekilde 4 yıl daha hep birlikte geçiririz." ifadelerini kullandı.

Sayfa Yükleniyor...