Milan'ın en yetkili ismi, Rafael Leao'nun transferi için rakam verdi

Milan'ın Portekizli yıldızı Rafael Leao hakkında çıkan transfer iddialarına, kırmızı siyahlı kulübün CEO'su Giorgio Furlani'den yanıt geldi. Rafael Leao'nun serbesr kalma bedelinin 175 milyon Euro olduğunu söyleyen Furlani, futbolcunun da Milan'dan ayrılmak istemediğini belirtti.

Haber Merkezi - NTV Spor 29.03.2024 - 14:51
Milan'ın en yetkili ismi, Rafael Leao'nun transferi için rakam verdi

'ın yıldız futbolcusu 'nun geleceğiyle ilgili İtalyan kulübünden önemli bir açıklama geldi.

La Gazzetta dello Sport'a konuşan Milan CEO'su , "Leao için gelecek teklifleri değerlendirecek misiniz?" sorusu üzerine Portekizli futbolcunun sözleşmesinde 175 milyon Euro'luk serbest kalma maddesi olduğunu hatırlatarak "Ancak bu maddeden önce Leao'nun Milan'da kalma arzusu var. Burada kendini iyi hissediyor. Ayrılmak için gitmek istemeyi kendisi istemeli ana gerçekten istemiyor" yanıtını verdi.

İTALYA LİGİ HABERLERİ 

Furlani, "Aynı durum sol bek Theo Hernandez ve kaleci Mike Maignan için de geçerli mi?" sorusunu ise "Haziran 2026'ya kadar sözleşmeleri var. Transfer konuşuluyor ama genellikle geleceklerine oyuncular kendileri karar veriyor. Theo ve Mike'ın mümkün olduğu kadar uzun süre bizimle kalmalarını ve yine fark yaratmalarını umuyoruz" ifadeleriyle yanıtladı.

📈İTALYA LİGİ PUAN DURUMU📈

Sayfa Yükleniyor...