Milot Rashica: Kulübümüz bununla ilgili gerekli açıklamayı yapar

Milot Rashica, Bodo/Glimt maçını kazanmak istediklerini ve bu karşılaşmanın öneminin farkında olduklarını söyledi. Ertelenen Kosova-İsrail maçına ilişkinse Rashica, "FIFA kurallarıyla alakalı bir durum ama bunu konuşmanın zamanı değil. Kulübümüz bununla ilgili gerekli açıklamayı yapar." dedi.

Haber Merkezi - NTV Spor 08.11.2023 - 17:17
Milot Rashica: Kulübümüz bununla ilgili gerekli açıklamayı yapar

'ta Milot Rashica, UEFA Avrupa Konferans Ligi'ndeki Bodo/Glimt maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Basın toplantısına katılan siyah-beyazlı oyuncu Milot Rashica ise şunları kaydetti, "Hem ligde hem Avrupa'da geride kaldık. Grupta son sıradayız. Bu maçın öneminin bilincindeyiz. Kaybedecek bir şeyimiz yok. Yarın elimizden geleni yapmak zorunda olduğumuzu biliyoruz ve yapacağız. Burak hocayla geldiğinden beri çok iyi ilişkimiz var. Beni her zaman motive etmeye çalışıyor. Takımla ilişkisi çok iyi, bizi her zaman geliştirmeye çalışıyor. Bu açıdan her şeyini veren, çok çalışan bir teknik direktör. Ona istediğimiz sonuçları veremedik. Bize verdiklerinin karşılığını daha çok çalışarak vermeliyiz."

Rashica, Kosova Milli Takımı'nın İsrail'le oynayacağı erteleme maçının RAMS Başakşehir karşılaşması ile aynı güne denk gelmesi ve milli takımdan davet almasıyla ilgili bir soruya, "Bizim tüm odağımız yarınki maçta. FIFA kurallarıyla alakalı bir durum ama bunu konuşmanın zamanı değil. Kulübümüz bununla ilgili gerekli açıklamayı yapar." cevabını verdi.

Sayfa Yükleniyor...