MKE Roket ve Patlayıcı Fabrikası'nda patlamaya spor kulüpleri kayıtsız kalmadı

Ankara'da Makine ve Kimya Endüstrisi'ne (MKE) ait Roket ve Patlayıcı Fabrikası'nda meydana gelen patlamada 5 işçi şehit oldu. Spor kulüpleri yaşamını yitiren vatandaşlar için başsağlığı mesajı yayımladı.

Tuna Tunca - NTV Spor 10.06.2023 - 13:34
MKE Roket ve Patlayıcı Fabrikası'nda patlamaya spor kulüpleri kayıtsız kalmadı

Ankara'nın Elmadağ ilçesindeki Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikası'nda sabah saatlerinde çıkan yangının ardından patlama meydana geldi. Milli Savunma Bakanlığı (MSB), patlamada 5 işçinin şehit olduğunu bildirdi.

Öte yandan spor kulüpleri, hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı mesajları yayımladı."MKE roket ve patlayıcı madde fabrikasında gerçekleşen patlamada hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar dileriz.""MKE Roket ve Patlayıcı Madde Fabrikası'nda yaşanan patlamada hayatını kaybeden işçilerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine ve Milletimize başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz.""MKE Roket ve Patlayıcı Madde Fabrikası'nda gerçekleşen patlamada şehit olan işçilerimize Allah’tan rahmet; milletimize ve kederli ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz."

Sayfa Yükleniyor...