Mourinho: Onu parlatan formuna kavuşturacağız

Tottenham Manejeri Jose Mourinho, Gareth Bale'ın takıma katılmasının ardından Southampton maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

NTV Spor 21.09.2020 - 17:01 | Son Güncelleme: 21.09.2020 - 17:24

Galli oyuncunun uzun süredir oynamamasından dolayı kondisyon eksikliği yaşadığını söyleyen Mourinho "Gareth'ın ne zaman döneceğini bilmiyorum. Bildiğim tek şey motivasyonunun yüksek olduğu. Kalbindeki takıma döndüğü için ve bizimle oynayacağı için çok mutlu. Böyle motivasyona sahip oyuncular oynamak için daha kısa sürede geri dönüyor ve daha kısa sürede fit hale geliyor." diye konuştu.

"Onu parlatan formuna kavuşturacağız"

Bale'in Londra ekibine transfer olmasından dolayı mutluluğunu ifade eden Jose Mourinho, "Bale'a yardım etmek istiyoruz, onu dünyanın en iyi oyuncuları arasında yer almasını sağlayan formunu yakalaması için ona yardım etmekten dolayı çok mutluluk duyacağız" açıklamasında bulundu.

Gareth Bale, cuma akşamı Tottenham'a imza atmak için özel jet ile Madrid'den Londra'ya gitmişti. Britanya basınına göre Tottenham, yıldız hücum oyuncusu için Real Madrid'e kiralama ücreti olarak 20 milyon pound ödeyecek. 

Sayfa Yükleniyor...