Mustafa Denizli ile yollar ayrıldı

Çaykur Rizespor, gelecek sezon bütçesi konusunda anlaşamadığı teknik direktör Mustafa Denizli ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

NTV Spor 24.05.2013 - 17:24

PTT 1. Lig'de Süper Lig'e yükselen Çaykur Rizespor'da yeni sezon transfer bütçeleri konusunda uzlaşamadığı teknik direktör Mustafa Denizli ile yollar ayrıldı.

Başkan Metin Kalkavan ile bugün görüşen Mustafa Denizli, yapılması planlanan transferleri konuştu. Mustafa Denizli'nin yaptığı listedeki oyuncuların maliyetini yüksek bulan Çaykur Rizespor yönetimi, tecbüreli teknik adamla karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.

Çaykur Rizespor, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada da;

Takımımızın Süper Lig`e yükselmesinin ardından; yeni sezondaki hedefler, yapılması planlanan transferler konularında Başkanımız Sn. Metin KALKAVAN; Teknik Direktörümüz Sn. Mustafa DENİZLİ ile karşılıklı bir görüşme ve değerlendirme yapmışlardır.

Uyum içerisinde ve başarı ile çalıştığımız hocamız yüksek hedeflerine ulaşma konusunda, proje kapsamında gerçekleştirdiğimiz görüşmeler neticesinde; Sn. DENİZLİ`nin hedeflediği projeyi kulübümüzün mali disiplinini bozmadan gerçekleştirebilmemiz mümkün olamayacağından; Teknik Direktörümüz Sn. Mustafa DENİZLİ ile karşılıklı mutabakata varılarak sözleşmenin fesih edilmesi kararlaştırılmıştır.

Adeta bir ATMACA gibi; takımımızı PTT 1. Lig`den alarak Spor Toto Süper Lig`e yükselten, bu yolda büyük emekleri olan Sn. Mustafa DENİZLİ ve ekibine, takımımıza yaptıkları katkılarından ve başarılarından dolayı şükranlarımızı sunuyor, bundan sonraki yaşamlarında sağlık, başarı ve huzur dolu günler diliyoruz" sözlerine yer verildi.

Mustafa Denizli, Çaykur Rizespor'a devre arasında gitmiş ve sezon sonunda Karadeniz temsilcisi Süper Lig'e çıkmıştı.

Sayfa Yükleniyor...