Nazilli, Mustafa Ceviz ile uzattı

Spor Toto 2. Lig'in yeni takımlarından Nazilli Belediyespor, teknik direktör Mustafa Ceviz ile sözleşme yeniledi.

NTV Spor 30.05.2012 - 14:42

Spor Toto 2. Lig'in yeni takımlarından Nazilli Belediyespor, teknik direktör Mustafa Ceviz ile sözleşme yeniledi.

Kulüp binasında düzenlenen imza töreninde konuşan kulüp başkanı Vahit Aysan, başarılı bir sezonun ardından elde ettikleri başarının mimarlarından olan teknik direktör Mustafa Ceviz ile yeniden anlaştıklarını ve yeni sezonda da iddialı olacaklarını söyledi.

Spor Toto 2. Lig'de de Mustafa Ceviz yönetiminde büyük başarılara imza atacaklarına inandığını belirten Ceviz, ''Kendisi ile 1 yıllık anlaşma imzaladık. İnşallah önümüzdeki yıl Bank Asya 1. Lig'de kendisiyle tekrar sözleşme imzalayacağız'' dedi.

Nazilli Belediye Başkanı ve Kulüp Onursal Başkanı Haluk Alıcık ise bu yıl mütevazı ve bir kadro kuracaklarını kaydetti. Alıcık, ''Hedefimiz 2. Lig'de kalıcı olmak ve üst sıralarda mücadele etmek'' şeklinde konuştu.

Nazilli Belediyespor'da 1,5 yıldan bu yana görev yaptığını ve büyük başarılara imza attıklarını belirten teknik direktör Mustafa Ceviz de, ''Camiamızla bütünleştik. Bir önceki sezon play-off'ta üzüntü yaşadık. Allah, sonrasında bize şampiyonluk nasip etti. 2. Lig'de kadromuza gerekli takviyeleri yapacağız'' diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...