Neymar transferinde görüşmeler durdu

İspanyol basını, Paris Saint-Germain ile Barcelona'nın Neymar için yaptığı müzakerelerin tıkandığını öne sürdü.

NTV Spor 12.08.2019 - 10:12

Futbol dünyasında Neymar belirsizliği devam ediyor. 2017 yazında 222 milyon euro'luk rekor bedelle Paris Saint-Germain'e transfer olan Sambacı futbolcunun takımdan ayrılması beklenirken İspanyol basınından yeni bir iddia geldi.

PSG Sportif Direktörü Leonardo, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Neymar'ın ayrılacağına yönelik sinyal vererek, ''Neymar'ın transfer görüşmeleri geçmiştekinden daha olumlu ilerliyor'' ifadelerini kullanmış kulüp hakkında isim vermemişti.

Sport gazetesi, Neymar transferinde görüşmelerin durma noktasına geldiğini öne sürdü. Habere göre Paris Saint-Germain, Brezilyalı futbolcunun takımdan ayrılmasına sıcak bakıyor ancak Fransız ekibinin talepleri işi çıkmaza sürüklüyor.

İddiaya göre PSG, Neymar için Barcelona'dan ağır şartlar talep ederken anlaşma kapsamında takas olması beklenen Nelson Semedo da Fransız ekibinin yetersiz ilgisinden dolayı Barcelona tarafından transfer görüşmelerinden çıkarıldı.

Neymar'ın geleceği belirsizliğini korurken Real Madrid'in de Brezilyalı yıldız için devrede olduğu ve iki İspanyol devinin bu transfer için kıyasıya yarışta olduğu konuşuluyor.

Sayfa Yükleniyor...