"Olan penaltıyı verdiler, olmayanı vermediler"

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, 1-1 biten Fenerbahçe maçındaki penaltıları değerlendirdi ve "Hakemler olan penaltıyı verdiler, olmayanı vermediler" dedi.

NTV Spor 08.02.2020 - 22:51

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Fenerbahçe ile 1-1 sona eren maçta Papis Cisse'nin kaçırdığı 2. penaltıyı değerlendirirken "Zor bir maç olacağını biliyorduk. Güzel bir maç oldu. 2. penaltıyı atsaydık, 3 puanla ayrılacaktık. Zaman zaman oluyor. Fazla öz güvenden dolayı futbolcular penaltı kaçırabiliyor" dedi.

Penaltı kararları için yorumu sorulan Bulut, "Kararları hakemler veriyor. Biz dışarıdan müdahele edemiyoruz, yorum da yapamıyoruz. VAR sistemi var. Olan penaltılara verdiler, olmayanları vermediler" ifadelerini kullandı.

Kupada Galatasaray'a ve ligde Fenerbahçe'ye karşı kaybetmediklerinin hatırlatılması için, "Bizim için iki kulvar önemli. Bugün burada ligi sonuçlandırıyoruz. Önümüzde kupa maçımız var. İnşallah orada da iyi oynayarak turu atlarız" diye konuştu.

Papis Cisse'nin penaltıyı kullanmadan önce kendisinin penaltıyı Bakasetas'ın atmasını işaret ettiğinin hatırlatılması için de Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, "Bakasetas'ın atmasını ben istedim. Genelde futbolcularda 1. penaltıyı attıktan sonra 2. penaltıda oyuncu her zaman tedirgin olabiliyor. Sonuçta Cisse kendine güvendi. Maalesef kaçırdı" sözleriyle oyuncusana sahip çıktı." dedi.

Sayfa Yükleniyor...